O Eperitus

 

Jesteśmy biurem, które kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta, któremu chcielibyśmy pomóc w odnalezieniu się w zmieniających się nieustannie przepisów prawnych i podatkowych. Mamy świadomość, że w ostatnich latach najpopularniejszą formą kontaktu, były spotkania online, (dotyczyło to też branży usług księgowych). Jednak z doświadczenia wiemy, że możliwość widzenia „twarzą w twarz” z księgowym, nadal jest bardzo cenione.

Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania i informacje znacząco wpływały na wzrost wartości firm naszych klientów Abyście mieli Państwo pełną informację finansową o prowadzonej przez siebie działalności, którą można przedstawić np: kontrahentom, bankom i innym instytucjom.

Prowadzimy księgowość dla firm o różnych profilach działalności, dlatego do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie i nie mamy sztywnego cennika dla świadczonych usług. Ale bez względu czy dla mniejszej, czy większej firmy świadczymy najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach.

Dlaczego My?

Posiadamy długoletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie księgowości finansowej i podatkowej wynikające zobsługi firm z różnych branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w różnych sytuacjach. Pozwala nam to też lepiej z dopasowywać usługi do nowych Klientów.

Nasze doświadczenie potwierdzone jest certyfikatem Ministerstwa Finansów uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 32890/2008) oraz licznymi certyfikatami uzyskanymi w różnych instytucjach związanych z finansami. Ciągle poszerzamy wiedzę, uczestnicząc w różnych kursach doszkalających.